Jak korzystać ze stałych cen kursów w Fair Play Taxi?

Od pierwszego dnia działalności Fair Play Taxi oferuje stałe ceny kursów na wybranych trasach z Pruszkowa i do Pruszkowa. Początkowo najbardziej popularne okazały się kursy na lotnisko Chopina w Warszawie. Taki kurs taxi osobowym w dzień kosztuje jedynie 45 złotych. W późniejszym okresie działalności coraz więcej osób zaczęło korzystać z kursów do Warszawy Centrum. Obecnie cena za taki kurs wynosi 50 złotych w dzień i 60 złotych w nocy.

Stałe ceny kursów mają wiele zalet. Po pierwsze znając cenę z góry pasażerowie doskonale wiedzą ile zapłacą co ułatwia podjęcie decyzji o wyborze środka transportu. Drugim ważnym czynnikiem jest stała cena mimo możliwość wystąpienia korków. W sytuacji, gdy kierowca wybierze alternatywną trasę, klient nie ponosi za to dodatkowych opłat.

Mając na uwadze zmieniające się potrzeby naszych klientów od września 2020 roku wprowadziliśmy kilkanaście nowych tras w tym stałe ceny do warszawskich i okolicznych szpitali. Przykładowo kurs na trasie Pruszków – Szpital Onkologiczny (ul. Poleczki/Roentgena) kosztuje 60 złotych, natomiast kurs na trasie Pruszków – Grodzisk Mazowiecki 44 złote.

Nasi klienci mają dostęp do 26 tras, na których obowiązują stałe ceny. Wszystkie znajdują się w naszym cenniku: www.fairplaytaxi.pl/cennik/

A co gdy naszej trasy nie ma w cenniku? Po Pruszkowie
poruszamy się z licznika. Przejazd z Osiedla Staszica na Wyględówek (ul. Działkowa
– ul. Andrzeja -3,5 km) to koszt 13 złotych. Jest wiec naprawdę tanio. Na
dalszych trasach można negocjować stawki z dyspozytorami na naszej infolinii.

#wozimyPruszków #zawszefairplay

Infolinia: 728555504

Zespół Fair Play Taxi